Tomáš zhubl 31 kg

Tomáš zhubl 31 kg

"Společnými silami lehčí o 49 kilo."

Manželé Marcela a Tomáš Rozprýmovi odlehčili Bruntál o téměř půl metráku a cítí se oba opět vitálně a plní energie. Stačilo naslouchat radám výživové poradkyně NATURHOUSE v Bruntále a viděli týden po týdnu výsledky.

Tomáš Rozprým

 • Výška: 178 cm
 • Věk: 39 let
 • Původní váha: 130 kg
 • Současná váha: 99 kg
 • Délka trvání: 10 měsíců
 • Velikost oblečení před: 3-4 XL
 • Velikost oblečení po: 1-2 XL

Marcelo a Tomáši, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Tomáš: Nejhorší bylo to, že si na mě ostatní ukazovali, jak vypadám. Že s tím mám začít něco dělat. Manželka stále cosi mluvila o nějaké poradkyni, že si tam zajdeme. Dlouho se nic nedělo, tak jsem zašel do NATURHOUSE a konečně nás oba objednal.

Pamatujete si, jak probíhala vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Tomáš: Cítil jsem se velmi uvolněně, protože přístup výživové poradkyně Jany Bieglerové byl naprosto profesionální. Nejprve se mě ptala, jak často a co jím, na jakou hmotnost bych se chtěl dostat, jestli sportuji a jiné otázky. Potom jsem se nechal přeměřit a převážit.

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Tomáš: Sledování vlastních úspěchů a hlavně podpora a pochvala ze strany paní poradkyně, že nám to jde. Rozmluva o jídle s někým, kdo tomu rozumí a hlavně s někým, kdo si tím taky prošel.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak vám pomáhaly a které jste si oblíbili?

Tomáš: Vždy po převážení jsme dostali nějaký produkt, který nám měl pomoci s tukem nebo vodou. Nedá se tedy říct, který bych si oblíbil. Když už bych tedy něco vypíchnul, bude to vlákninu FIBROKI a sušenky FIBROKI. Díky úpravě stravy byla chuť na cokoli hned pryč.

Jak se cítíte nyní, lehčí o celkem 49 kg?

Tomáš: Je to velmi příjemný pocit. Posměšky přešly na pochvaly a to vás potěší daleko víc než to, že jste udělali něco pro sami sebe. Lidé vnímají, že jste na sobě zapracovali.

Všechny reference Objednat se na konzultaci ZDARMA

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

 • Slavíme 10 let na trhu

  Slavíme 10 let na trhu

  Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás