Oldřiška zhubla 27 kg

Oldřiška zhubla 27 kg

"Cítím se přímo skvěle".

Raduje se paní Oldřiška Skýpalová ze svého úspěchu, kdy pokořila 27 kilo a zeštíhlela o 28 cm v pase s podporou výživových poradkyň NATURHOUSE v Bruntále. Zejména ji pak těší pozitivní komentáře ze strany okolí. Radost je pak kupovat si oblečení o 4 až 5 konfekčních velikostí menší.

Oldřiška Skýpalová

 • Výška: 168 cm
 • Věk: 56 let
 • Původní váha: 105 kg
 • Současná váha: 78 kg
 • Délka trvání: 10 měsíců
 • Velikost oblečení před: 52-54
 • Velikost oblečení po: 44

Oldřiško, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Ješitnost. Byla půlka září 2017 a mě letmo napadlo, že budou brzo Vánoce, já zase přiberu a nepůjde to dolů. A pak přišel syn s tím, že se příští rok bude ženit. Přišla další myšlenka - no nazdar, to na těch fotkách budu vypadat. Musím s tím něco udělat. Začala jsem hledat na internetu dietní jídelníček. Vyskočil na mě jídelníček s odkazem na výživovou poradkyni. A tak jsem se dostala do poradny NATURHOUSE.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Ano, pamatuju si to velmi živě. Přivítala mně sympatická výživová poradkyně paní Jana. Sdělila mi, že je v mých silách zhubnout a že ona mi s tím pomůže. Vysvětlila mi princip metody NATURHOUSE, nutné změny v jídelníčku a jistá omezení.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Pestrost a různorodost stravy. Zjistila jsem, že připravit si jídlo je velmi rychlé, a navíc připravené jídlo z čerstvých surovin je dobré.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Ze začátku podporu ze strany paní poradkyně, kterou jsem potřebovala. Pak pravidelné úbytky na váze, v rámci nichž jsem si potvrzovala, že jsem se rozhodla správně.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Vyloučení bílého pečiva z jídelníčku a velké omezení příloh k obědu a večeři. Dodnes mám ráda čerstvé, křupavé rohlíky, ale už dokážu ovládat své chutě.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Pomáhaly mi téměř všechny produkty, ale nejvíce ampule LEVANAT. Produkty pomáhaly odbourávat jak přebytečnou vodu, tak tuky. Pokud se vyskytnou nečekané situace, příp. mě přepadnou nečekané chutě, používám tzv. „hřešící“ kapsle DRENANAT OPUNTIA, které na sebe dokáží vázat tuky a sacharidy.

Jste na konci své cesty za štíhlejší postavou. Přesto, pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Ano - nyní používám produkty ke stabilizaci váhy. Předpokládám, že některé produkty budu používat i nadále.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ne, nebylo to těžké. Nejtěžší bylo rozhodnout se. Pak už to s podporou výživových poradkyň paní Jany Bieglerové a paní Dáši Mertové šlo víc než dobře.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 27 kg?

Cítím se přímo skvěle. Zejména mě těší, když mě pochválí i naprosto cizí lidé, např. šofér v autobuse, nebo servírka v restauraci, kam zřídka zajdeme. A to nemluvím o rodině a přátelích.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, ale zřejmě bych se do toho měla přece jen pustit. Povolená kůže i postava si to zaslouží.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, ne tak často jako doposud, ale určitě budu do poradny i nadále docházet.

Všechny reference Objednat se na konzultaci ZDARMA

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

 • Slavíme 10 let na trhu

  Slavíme 10 let na trhu

  Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás