Marcela zhubla 18 kg

Marcela zhubla 18 kg

"Společnými silami lehčí o 49 kilo."

Manželé Marcela a Tomáš Rozprýmovi odlehčili Bruntál o téměř půl metráku a cítí se oba opět vitálně a plní energie. Stačilo naslouchat radám výživové poradkyně NATURHOUSE v Bruntále a viděli týden po týdnu výsledky.

Marcela Rozprýmová

 • Výška: 162 cm
 • Věk: 38 let
 • Původní váha: 100 kg
 • Současná váha: 82 kg
 • Délka trvání: 10 měsíců
 • Velikost oblečení před: 54
 • Velikost oblečení po: 44

Marcelo a Tomáši, můžete nám sdělit, co vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Marcela: Už dlouho jsem chtěla něco udělat se svou váhou, ale samotné se mi do toho nechtělo. Musela jsem počkat, až do snížení váhy bude chtít jít i manžel. Představa, že já jím na večeři okurku a manžel s dětmi mají oblíbené špagety, se mi nelíbila. A když manžel chtěl taky zhubnout, tak jsme do toho šli spolu.

Začali jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovali?

Marcela: Pravidelnost jídel a velikost porcí, neměla jsem hlad. Jednoduché recepty při nárazových dietách. Všechno bylo tak jednoduché, stačilo nakoupit předem, žádné běhání po obchodech a shánění speciálních přísad. Vše navařit, klidně den dopředu, ráno z ledničky jen vytáhnout krabičku a vzít si ji do práce.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly vás?

Marcela: Daleko více zeleniny a ovoce v jídelníčku. Vlastně úplně jiný způsob stravování. Musela jsem se naučit pravidelně pít a nezapomínat na dopolední svačiny.

Když se ohlédnete zpět, připadalo vám těžké zhubnout?

Marcela: Vůbec ne, šlo to samo. Bez pohybu, jen změnou jídelníčku. Hrozně mě to překvapilo. Nečekala jsem, že to bude tak jednoduché. Šlo to skoro samo. Stačilo jen dodržovat nastavený jídelníček. Náš nákupní vozík se hodně změnil. Dneska nakupujeme daleko víc ovoce a zeleniny. Naopak nekupujeme vůbec nic nezdravého. Nepotřebujeme to a ani nám to nechybí.

Jak se cítíte nyní, lehčí o celkem 49 kg?

Marcela: Je fajn mít menší oblečení o 5 velikostí. Už nemusím vybírat jen z těch největších velikostí, nebo v obchodě nenajít vůbec nic na sebe. Potkávají mě známí a ptají se, jak se mi podařilo tolik zhubnout. Odpověď je jednoduchá: jedla jsem, ale jinak.

Všechny reference Objednat se na konzultaci ZDARMA

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

 • Slavíme 10 let na trhu

  Slavíme 10 let na trhu

  Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás