Metoda NATURHOUSE

Jak vlastně funguje metoda NATURHOUSE a v čem spočívá její jedinečnost? Mgr. Dagmar Mertová, výživová poradkyně z NATURHOUSE v Krnově, představí metodu NATURHOUSE.

Metoda NATURHOUSE je postavená na třech základních pilířích:

  1. Konzultace s výživovým poradcem každý týden
  2. Užívání doporučených produktů na bázi bylin, ovoce a zeleniny
  3. Respektování a dodržování individuálního jídelníčku

Přidanou hodnotu představuje poradenství a podpora ze strany výživového poradce ZDARMA, klienti si hradí pouze doporučené produkty.

A jak to ve výživové poradně NATURHOUSE v praxi chodí?

Systém NaturhouseKlient během absolvování metody NATURHOUSE projde dvěma fázemi. První fáze je tzv. redukční.

Klient, který poprvé navštíví výživovou poradnu NATURHOUSE, se objedná na 30 minutovou úvodní konzultaci. Na této úvodní konzultaci ho výživová poradkyně změří a zváží na speciální váze Tanita, která zjistí poměr nadbytečné vody a tuku v těle. Kromě vážení čeká klienta analýza jeho stravovacích návyků, zdravotního stavu a životního stylu, která probíhá formou přátelského rozhovoru s výživovou poradkyní. Klient si s poradkyní určí cíl, kterého chce dosáhnout.

Podle výsledků měření a analýzy stravovacích návyků klienta, sestaví výživová poradkyně klientovi jídelníček na míru, který respektuje jeho časový harmonogram a chuťové preference. Jídelníček se připravuje z běžně dostupných surovin a je nenáročný na přípravu. Jídelníček se každý týden obměňuje a klient se postupně učí sestavovat si svůj vlastní jídelníček. Jídelníček je doplněn produktem na bázi bylin, ovoce a zeleniny, který buď pomáhá detoxikovat tělo, nastartovat metabolizmus apod. Tento produkt vybírá výživová poradkyně dle individuálních potřeb klienta.

Klient pak dochází každý týden na pravidelné kontroly. Kontroly trvají už jen 15 minut. Výživová poradkyně na kontrole klienta převáží, probere s ním, jak se mu daří dodržovat jídelníček, poskytne mu motivaci a podporu do dalšího hubnutí. Při dodržování metody alespoň z 80 % garantujeme úbytek hmotnosti 0,5 – 1 kg týdně, což je považováno za zdravé hubnutí.

Když se klientovi podaří zhubnout, nenastane u něj jojo efekt?

Po dosažení cílové hmotnosti začíná fáze stabilizační, kdy se klient učí, jak si svou váhu udržet, aby nedošlo k jo-jo efektu. V této fázi dochází 1x za měsíc až 3 měsíce, intervaly se postupně prodlužují.

Díky metodě NATURHOUSE se klienti naučí, jak se stravovat vyváženě, aby tělu nechyběly žádné důležité živiny, a při tom chutně. Již v průběhu metody NATURHOUSE učíme klienty, aby o složení jídelníčku samostatně uvažovali. Klienti si upraví své stravovací návyky a ví, jak si svou vysněnou váhu a postavu udržet.


Zhubnout jednou provždy a bez jo-jo efektu.

NATURHOUSE pomohl více než 4 000 000 klientů k vytoužené postavě.  Díky našim odborníkům se klienti naučili správně stravovat tak, aby si sami mohli svou novou postavu udržovat a přitom zdravě žít. Ve 40 zemích světa působí na 2000 výživových poraden NATURHOUSE.

Zdravé hubnutí pod dohledem výživového poradce NATURHOUSE

Nejste ve svém úsilí sami. Podpoříme Vás. Hlavní přidanou hodnotou je osobní dietetické poradenství zdarma a neustálý odborný kontakt s Vaším osobním výživovým poradcem. Tajemství úspěchu spočívá v dobře definované profesionální metodě, která je jedinečná.

Tělesná analýza a sestavení individuálního dietního plánu ZDARMA

Připravíme Vám osobní plán tak, abyste dosáhli Vašeho cíle natrvalo. Nejde o přísnou dietu, ale o to naučit se jíst správně na základě změny stravovacích návyků. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a změně životních návyků, rozvrhu hodin, výdejů energie apod. tak, aby Vaše fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly plně pokryty. To vše bez pocitů hladu. Mnozí naši klienty se naopak podivují, že začali jíst více.

Produkty na bázi výtažků z rostlin

Váš dietní plán zpracovaný na základě osobní studie, kterou vám výživový poradce v našem centru NATURHOUSE sestaví, je doplněn patentovanými a osvědčenými produkty. Tyto produkty jsou exkluzivně vyráběny v laboratořích HOUSEDIET a KILUVA, jejichž hlavní ingredience jsou výtažky z rostlin.

Pravidelné týdenní kontroly a konzultace

Snižování váhy je pečlivě kontrolováno každý týden prostřednictvím plánovaných návštěv u Vašeho osobního dietologa NATURHOUSE. Váš výživový poradce tak může kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit dietní vzorce a kontrolovat změnu stravovacích návyků.

Cena

Všechny odborné konzultace s výživovým poradcem NATURHOUSE jsou zcela zdarma, klient si hradí pouze výživové doplňky.

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Slavíme 10 let na trhu

    Slavíme 10 let na trhu

    Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás