Kdo jsme

Hubnutí Krnov

Snažíte se zhubnout stále dokola a pořád se Vám nedaří? Nakonec to buď vzdáte, nebo nedodržíte? Nezoufejte! Zkuste hubnout pomocí metody NATURHOUSE. Pomůžeme Vám docílit Vaší vysněné váhy zdravě, bez velkého omezování a hlavně trvale. Jako bonus pak dodáme lepší náladu, optimismus, více energie a větší sebevědomí.

S metodou NATURHOUSE Vám pomůžeme zhubnout bez hladovění, bez nechtěného jo-jo efektu. S vlastním výživovým poradcem to jistě zvládnete a nebudete na to sami. U nás vždy dostanete patřičnou podporu, rady a motivaci.

Budete se cítit zdravěji a sebevědoměji!

Našim klientům nabízíme:

 • vstupní a pravidelné týdenní konzultace s výživovým poradcem ZDARMA
 • analýzu Vašeho těla na speciální váze ZDARMA
 • sestavení výživového plánu na základě výsledků analýzy a zdravotního stavu ZDARMA
 • rady, tipy, triky nejen do kuchyně ZDARMA
 • prodej podpůrných produktů na bázi bylin, ovoce a zeleniny
 • podporu, motivaci a naslouchání při hubnutí

S metodou NATURHOUSE Vás naučíme zdravé a vyvážené životosprávě. Nebudete hladovět, ba naopak, naučíte se správně jíst! Po celou dobu Vašeho hubnutí Vám budeme poskytovat odbornou péči a poradenství. Cílem metody NATURHOUSE je dosažení optimálních podílů v těle (svalová hmota, voda a tělesný tuk).

Nejdůležitější jste však VY! Jen na Vás záleží! Po absolvování metody NATURHOUSE se naši klienti cítí štíhlejší, sebevědomější a jejich zdravotní stav se výrazně zlepší.

Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet metodu NATURHOUSE do našeho výživového centra v  KRNOVĚ.

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

 • Slavíme 10 let na trhu

  Slavíme 10 let na trhu

  Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás