Let zkušeností
25
Zemí světa
32
Poboček
2262
Konzultace
0

NATURHOUSE KRNOV – CESTA K NIŽŠÍ VÁZE A VYŠŠÍMU SEBEVĚDOMÍ


Naučíme Vás správně a zdravě se stravovat. S námi nedržíte žádnou dietu, ale měníte životní styl. Přesvědčte se sami, že to jde.

U nás platí:
pozitivní přístup a motivace + poradce při ruce = viditelný výsledek a spokojený klient.

Zhubli s námiHana Wiedemanová - 19 kg
Božena Demjanovičová - 17,5 kg
Tomáš Moravec - 20,2 kg

Hubnutí bez omezení

Potřebujete shodit pár kilo? Trápí Vás nadváha, či snad obezita? Nebo se chcete jen cítit lépe a svou váhu si udržet? Vyzkoušejte metodu NATURHOUSE. Hubněte zdravě a bez hladovění. Pomocí metody NATURHOUSE se budete cítit lépe, uvolněněji, štíhleji a se spoustou energie do života!

Váš osobní výživový poradce Vás naučí, jak vše zvládat, jak dosáhnout své vytoužené postavy a jak si váhu udržet bez jo-jo efektu.

Našim klientům nabízíme:

 • analýzu těla na speciální váze
 • konzultace s výživovým poradcem
 • sestavení jídelního plánu
 • prodej produktů na bylinné bázi
 • rady, tipy, triky nejen do kuchyně
 • podporu, motivaci a naslouchání

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Dieta s odborníky

S metodou NATURHOUSE se nebudete trápit hlady! Nenabízíme ani žádné „zázračné pilulky“, které by vše zvládly za Vás. Metoda NATURHOUSE Vás naučí správně se stravovat a váhu si udržet! Při pravidelných konzultacích s výživovým poradcem budeme sledovat Vaše pokroky v úbytku váhy, ve formování postavy (na základě měření obvodů kolem pasu, břicha a boků) a Vaše změny ve stravování. Dle těchto výsledků Vám sestavíme výživový plán na míru pro Vaše potřeby.

Po dosažení cílové hmotnosti projdete s naší pomocí ještě „udržovací fází“, aby nenastal nechtěný jo-jo efekt. Naši klienti NATURHOUSE se po dosažení svého vysněného cíle cítí mnohem lépe, zachovají si zdravý životní styl a pochvalují si celkově zlepšení zdravotního stavu.

To vše pod dohledem odborníka.

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Dieta - součást životního stylu

Základem metody NATURHOUSE je zdravě, chutně a vyváženě nastavený jídelníček na redukci váhy. Pod dohledem výživového poradce se naučíte, jak se zdravě stravovat a také si váhu udržet.

Váš nový jídelníček dodá tělu i při hubnutí potřebné živiny, vitamíny, navíc bez pocitu hladu. Základem úspěchu je pravidelnost. Při pravidelném stravování se pocit hladu nedostaví, a navíc budete hubnout a mít více energie!

Náš jídelníček je:

 • z běžně dostupných surovin
 • nenáročný na přípravu
 • chutný, rozmanitý
 • lehce stravitelný


Objednat se na konzultaci ZDARMA

Prohlédnout video - Co je Naturhouse
Naturhouse

Konzultace

Naturhouse

Měření

Naturhouse

Plán

Naturhouse

Doporučení

Naturhouse

Udržování

Naturhouse

Setkání

Naturhouse

Metoda NATURHOUSE

Hubnutí metodou NATURHOUSE spočívá v individuálním dietním plánu, konzultacích s výživovou poradkyní a v užívání exkluzivních produktů na bázi bylin! Nejedná se o žádné drastické diety, ale o vyvážené a zdravé stravování. Pomůžeme Vám zhubnout zdravě a bez kompromisů! A co je důležité? Dokážete si váhu udržet!

Nabízíme Vám individuální přístup, konzultace, rady a pomocnou ruku výživového poradce při Vaší cestě hubnutím. Spolu vše zvládneme!

Naturhouse

Hubnutí s odborníky

Vyzkoušejte metodu NATURHOUSE. Ukážeme Vám, jak správně začít, jak se stravovat bez náročných drastických diet, jak se hýbat, to vše pod dohledem odborníků. Bez hladovění! Při pravidelných konzultacích s výživovým poradcem budeme sledovat Vaše pokroky, úbytky na váze i centimetry a vést Vás ke změně ve stravování.

Dle výsledků Vám budeme upravovat výživový plán na míru pro Vaše potřeby.

Víme a chápeme, jak těžké je vybrat tu správnou dietu v nepřeberném množství na trhu. Také víme, že striktní diety a značné omezování se ve stravě k ničemu nevedou. I když se Vám podaří díky takovýmto rychlým a mnohdy jednostranným dietám něco shodit, častokrát je to jen na chvíli. Po dosažení cíle se většina vrátí k běžnému stravování a tím nastává nechtěný jo-jo efekt. Metoda NATURHOUSE Vám pomůže nastavit a upravit Váš životní styl jednou provždy. Nebudete hladovět, naučíte se, jak správně se stravovat, a co je podstata věci, také si svou vysněnou váhu udržet i do budoucna.

Individuální přístup ke každému z Vás je samozřejmostí. Každému klientovi nastavíme dle jeho potřeb vyvážený stravovací plán, aby byly zachovány všechny poměry v těle. Jedině tak je hubnutí zdravé a účinné s trvalým výsledkem.

Jídelníček dle pravidel metody NATURHOUSE je:

 1. lehký, chutný a pestrý
 2. jednoduchý a rychlý na přípravu
 3. lze jej různě obměňovat
 4. z běžně dostupných surovin
 5. ale hlavně zdravý

Kontaktujte nás


Naturhouse

Hubnutí, které má smysl

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

 • Slavíme 10 let na trhu

  Slavíme 10 let na trhu

  Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás