Často kladené dotazy

Poradenství, analýza těla, vážení, měření, sestavení jídelníčku včetně rad odborníka jsou u nás zcela ZDARMA. Klienti si hradí pouze produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které celé hubnutí zefektivní a dodají tělu potřebné živiny a vitamíny.

Při dodržení metody NATURHOUSE je zdravé a efektivní hubnutí 0,5 – 1 kg týdně. Dá se tedy říct, že výsledky jsou znát již po prvním týdnu.

Rozhodně NE. Produkty slouží jako podpora při hubnutí, nikoli jako náhrada stravy. V době, kdy docílíte svého cíle, Vám pomůžeme váhu stabilizovat a poté již produkty neužíváte.

Záleží na mnoha okolnostech, zvláště na zdravotním stavu klienta. Nelze tedy přesně vyčíslit náklady, které do hubnutí vložíte. Důležité však je, že je tato metoda vhodná pro všechny a nezavazuje Vás žádnými smlouvami.

Našim klientům, kteří to mají z větší dálky, nabízíme možnost balíčků – ty obsahují výživový plán na 3 týdny, cílové potravinové doplňky, 10 doporučení, exkluzivní recept a proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek ZDARMA. V průběhu těchto tří týdnů probíhají konzultace a rady do stravování po telefonu.

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Dieta - hubnutí

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Slavíme 10 let na trhu

    Slavíme 10 let na trhu

    Před 10 lety, konkrétně 8. 10. 2008, byla otevřena první výživová poradna NATURHOUSE v České republice. A protože je to krásné kulaté výročí, máme pro vás připraveny zajímavé akce.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Mgr. Dagmar Mertová
Cvilínská 326/5
794 01 Krnov - Pod Cvilínem

IČ 73887641
DIČ CZ7651174850
Email: krnov@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás